همـینار | شبکه آموزشگاهی کشور ورود به حساب

ورود به حساب کاربری

شماره همراه خود را وارد کنید

ورود با کلمه عبور ارسال کد تایید

فراموشی کلمه عبور

در صورت فراموشی کلمه عبور شماره موبایل خود را وارد کنید.

ورود با کلمه عبور تنظیم مجدد

درباره ما

درباره همینار بیشتر بدانیم

توسعه اینترنت سبک های آموزشی را به کلی دگرگون کرده است. امروزه بسیاری از موسسات
آموزشی، دانشگاه ها و حوزه های مختلف کاری از وبینار و آموزش های مجازی برای برگزاری جلسات آموزشی و همچنین جلسات کاری مرتبط با فعالیت های خود استفاده می کنند.
در آموزش مجازی، استفاده از فناوری اطلاعات برای دسترسی به منابع، محتواهای آموزشی، برگزاری جلسات و کلاس های آنلاین و غیرحضوری می باشد. در این شیوه، بخش اصلی آموزش به صورت الکترونیکی و با استفاده از بسترهای الکترونیکی و کامپیوتری انجام می شود و استاد و دانشجو به صورت فیزیکی و همزمان در یک کلاس درس حضور ندارند و محتوای آموزشی با استفاده از روش های الکترونیکی (همچون فایل صوتی، ویدئو، ارتباط آنلاین و …) به دانشجو می رسد.
همینار در سال ۱۳۹۸ با راه اندازی سایت "وبینار ال ام اس www.webinarlms.ir" آغاز به کار نموده است. هدف از راه اندازی سایت، برگزاری وبینارهای تخصصی بود. در حال حاضر این بخش یکی از خدمات اصلی همینار محسوب می شود. از این رو برگزاری وبینارهای آموزشی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی همینار محسوب می شود.
همینار با ارائه طیف گسترده ای از موضوعات مختلف در گروه های مختلف سنی و جنسی، با همکاری برترین اساتید و مدرسان صاحب دانش در ایران، تلاش می کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری های متفاوت آنان را برآورده سازد.
برگزار وبینارهای تخصصی در حوزه های مختلف علمی،ادبی،هنری و ... همراه با قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، با کیفیت بالای صدا و تصویر، فراهم نمودن پنل کاربری آسان و زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا بر روی سرورهای پرسرعت، برای ارائه و مدیریت تخصصی وبینارهای شما، همراه با سرویس پشتیبانی آنلاین از اولویت ها و اهداف همینار محسوب می شود.
یکی از اولویت های همینار، برگزاری وبینارها با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرآیند آموزش بوده است. برای همینار بسیار مهم است که کاربران آن، کیفیت بالای صدا و تصویر و پشتیبانی آنلاین همزمان را تجربه کنند. همینار از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت برگزاری وبینارها دریغ نمی کند و همواره تلاش می کند تا در طول فرآیند یعنی پیش، حین و پس از برگزاری وبینار، بیشترین ارزش را برای کاربران خود خلق کند.
نابرابری آموزشی و جنسیتی، عدم دسترسی و استفاده از منابع و امکانات یکی از دغدغه های همینار بوده و هست. به همین علت با برگزاری وبینارها و  کتب و مقالات علمی رایگان سعی بر فراهم نمودن آموزش رایگان برای همگان هستیم.

مجوز فعالیت